Дровоколи

Фільтри
Під замовлення
Код: 474673
Дровокол електричний горизонтальний LSH 370/4 (113791)
14999,00 грн
Під замовлення
Код: 474674
Дровокол електричний горизонтальний LSH 520/5 (113792)
19999,00 грн
Під замовлення
Код: 474676
Дровокол електричний вертикальний LSV 560/8 (113789)
29999,00 грн
Під замовлення
Код: 474675
Дровокол електричний вертикальний LSV 550/6 (113788)
27999,00 грн

Хтось полюбляє смачні страви, приготовані на мангалі, хтось – затишні вечори біля каміну, а для когось кращий варіант відпочинку - це похід із друзями в баню або сауну. А є й люди, які використовують твердопаливні котли або опалюють приміщення за допомогою пічок, особливо у приватному секторі. Але є один нюанс: для роботи приладів, що забезпечують функціонування всіх цих процесів, необхідно використовувати відповідне паливо, в даному випадку – дрова. Та заготувати їх на зимівлю не так вже й легко. Звісно, власноруч колоти дрова сокирою дуже складно, а до того ж ще й небезпечно. Тож такий варіант краще облишити.

У пригоді стане пристрій, що має назву дровокол. В Україні з його допомогою ви легко та швидко наколете дрів, і зможете насолоджуватись барбекю, сауною або вечором із книжкою біля каміну. А купити дровокол за доступними цінами можна в інтернет-магазині «Віста».

Потрібно купити дровокол в Україні? Зверніть увагу на важливі характеристики

Перш за все, обираючи дровокол, необхідно звертати увагу на його якість, адже робота з ним хоч і безпечніша, ніж із сокирою, але все-таки може бути досить травматичною при неправильному виборі. Саме для того, щоб придбати прилад, який буде справно та безпечно виконувати свої функції, необхідно звертати увагу на критерії вибору, наведені нижче.

Клас дровоколу

Перш за все, обираючи дровокол, необхідно враховувати його призначення. Залежно від об'єму роботи, який він має виконувати, треба підібрати потрібну потужність. Найчастіше можна зустріти такі варіанти:

  • побутовий дровокол в Україні. Ціна на такі дровоколи відносно недорога. Але тут доволі низька потужністю. Такий вид дровоколу комфортно використовувати для заготівлі дров для господарських потреб;
  • напівпрофесійний дровокол в Україні. Недорого купити такий варіант буде досить складно. Адже міцність і продуктивність вищі, ніж у побутових дровоколів. Це, відповідно, впливає на вартість напівпрофесійних моделей. Найчастіше їх використовують для постачання дров до таких установ, як готелі, комунальні підприємства, пансіонати тощо;
  • промисловий дровокол в Україні. Виправдовуючи свою назву, цей клас дровоколів має найбільшу потужність та продуктивність, тому їх використовують для забезпечення дровами промислових підприємств.

Перед тим, як купити дровокол недорого в Україні, варто також  пам’ятати про те, що для більш потужних приладів необхідно мати пристосовану до високого напруження електропроводку.

Види дровоколів в Україні

Оскільки продуктивність дровокола залежить не лише від його потужності, але й від швидкості виробництва, необхідно враховувати вид приладу. Розподіл дровоколів за видами залежить від того, яким способом він розколює дрова. На сьогодні існують такі варіанти:

 

Гідравлічні дровоколи

Має надзвичайну продуктивність, довго зберігає свої експлуатаційні властивості. Має хрестоподібний ніж, тому дрова можна розколювати на чвертини. Коштує дорого та потребує багато електроенергії

Рейкові дровоколи в Україні

Трохи дешевший за попередній варіант, має просту будову та потребує мало електроенергії. Натомість має гарну продуктивність, швидко пиляє дрова. Вірогідність отримання травм висока.

Гвинтові або конусні дровоколи

Досить дешевий варіант, що має хорошу продуктивність та відносно невеликі розміри. Також завдяки більш простій конструкції він краще підлягає ремонту, має функцію реверс. Натомість використовуючи такий дровокол, неможливо розділити чурбак на 4 частини або подрібнювати занадто довгі бруски. Досить травматичний вид.

Тип двигуна в дровоколі

Варіантів не так багато:

  • бензиновий дровокол в Україні. Паливо для нього є дорогим, а екологічність такого двигуна під питанням. Проте він досить гарний тим, що не прив’язаний до певного місця, і може використовуватись будь-де. Найчатсіше на такому двигуні працюють саме у промисловості;
  • електричний дровокол в Україні. Такий варіант дешевший сам по собі, а крім того, електричні двигуни відрізняються екологічністю та тихою роботою. Серед недоліків – висока чутливість до вологи та необхідність розташування біля мережі з електричним струмом.

Найчастіше в побутових цілях використовують саме електричні дровоколи в Україні. Ціна на них дешевша, а також дешевше і обслуговування. Так, продуктивність у них трохи нижча, але наколоти дрова для лазні або каміну з його допомогою можна досить легко та швидко.

Які можна купити дровоколи в Україні  в інтернет-магазині «Віста»?

Оскільки інтернет-магазин «Віста» прагне створити для своїх покупців найкращий асортимент, у нас ви можете знайти гідравлічні, гвинтові, рейкові, побутові, напівпрофесійні та професійні дровоколи від передових виробників України та світу.

Відвідавши інтернет-магазин «Віста», ви отримаєте:

  • широкий асортимент;
  • неперевершену якість;
  • доступні ціни;
  • своєчасну та суттєву допомогу кваліфікованих консультантів;
  • швидку та безпечну доставку в будь-який регіон України.

Завітайте до «Вісти» та переконайтесь у якості та широкому асортименті дровоколів!

Поширені запитання
Ціна на Дровоколи від 14999,00 грн до 29999,00 грн