Нестабільна напруга в електромережі - одна з головних причин поломок і передчасного виходу з ладу побутової техніки та електроніки. Особливо чутливі до перепадів напруги такі прилади, як холодильники, котли, комп'ютери, телевізори та системи опалення. Щоб захистити вашу техніку й подовжити її термін служби, рекомендуємо купити стабілізатор напруги.
Стабілізатор напруги - це пристрій, який підтримує напругу в мережі на постійному рівні, згладжуючи всі стрибки й провали. Він автоматично підвищує напругу під час просідань і знижує при перенапругах, забезпечуючи на виході стабільні 220В. Тому стабілізатор напруги просто необхідний, якщо ви живете в районі з нестабільним електропостачанням.
Важливо не плутати стабілізатори напруги з іншими пристроями для електромережі, які зовні можуть бути схожими, але виконують зовсім інші функції:
Для повноцінного захисту вашої техніки від усіх проблем електромережі рекомендуємо використовувати стабілізатори напруги разом із мережевими фільтрами й реле напруги. Така схема забезпечить комплексний захист від будь-яких неполадок - від короткочасних стрибків до тривалих просідань і перешкод.
Існує кілька основних типів стабілізаторів напруги, які відрізняються за принципом роботи, потужністю й сферою застосування:
Окрім типу стабілізації, важливо правильно підібрати потужність пристрою. Вона має бути на 20-30% вищою, ніж сумарна потужність усіх підключених приладів. Так, для квартири зазвичай вистачає стабілізатора напруги на 3-5 кВт, а для заміського будинку потрібен стабілізатор 10-15 кВт і більше.
Також зверніть увагу на кількість фаз. Для побутових потреб підійдуть однофазні стабілізатори 220В. А для потужної трифазної техніки, наприклад, промислових верстатів чи електрокотлів, потрібні трифазні стабілізатори 380В.
В інтернет-магазині будматеріалів і господарських товарів «Віста» ви можете купити стабілізатори напруги для різних об'єктів і завдань:
Також у нас ви знайдете спеціальні рішення для конкретних завдань:
Щоб правильно обрати стабілізатор напруги, зверніть увагу на такі параметри, як потужність, тип стабілізації (релейний, симісторний або інверторний), кількість фаз, діапазон вхідної напруги, точність стабілізації, наявність захистів (від перевантаження, короткого замикання, перегріву) і додаткових функцій (барограф, індикація, режим байпас).
Вартість стабілізаторів залежить від типу, потужності й бренду. У середньому ціни починаються від 1500-2000 грн за прості релейні моделі й доходять до 50000 грн і більше за потужні промислові стабілізатори з широким функціоналом.
У нашому інтернет-магазині ви можете недорого купити стабілізатори напруги для дому й дачі, квартири й офісу, газових котлів і насосів, холодильників й іншої техніки за найкращими цінами від перевірених виробників.
Для оптових покупців, монтажних організацій і постійних клієнтів діють спеціальні знижки й персональні ціни на стабілізатори. А при замовленні на суму від 5000 грн ви отримаєте безкоштовну доставку в будь-яке місто України.
Купуючи стабілізатор напруги у «Вісті», ви отримуєте:
Просто додавайте електротовари у кошик або телефонуйте нам - і наші менеджери допоможуть вам купити найкращий стабілізатор напруги для ваших потреб і бюджету. Більше не потрібно хвилюватися за свою техніку - довірте її захист нам!