Побутова хімія

Акційні пропозиції
Акція -24%
Засіб для чищення змішувачів RAVAK CLEANER д/змішувачів (500мл) (X01106)
Хіт продаж
Спец. ціна
Сан Клін засіб д/видалення плісняви та бруду з розп. 750 г
Спец. ціна
Dove крем-мило 100г Краса та догляд
В наявності
Код: 665584
Dove крем-мило 100г Краса та догляд
28,80 грн
Хіт продаж
Спец. ціна
TIDE ЗМС рiдк. в розчинних капсулах Альпійська свіжість 12х24.8г

Які побутові товари можна купити в інтернет-магазині «Віста» в Сумах?

Охайність - ключ до впевненості у собі. Повсякденні ритуали догляду за собою та наведення чистоти у своєму домі - важлива складова життя кожної людини. У боротьбі з брудом та шкідливими бактеріями нам допомагає побутова хімія. Завдяки цим засобам, ми можете швидко прибирати, прати одяг, мити посуд та робити ще безліч повсякденних корисних речей.

Для підтримання чистоти у приміщеннях інтернет-магазин «Віста» має широкий асортимент товарів:

 • засоби для догляду за одягом та білизною;
 • засоби для прибирання в приміщеннях;
 • засоби для миття посуду;
 • засоби для дезінфекції та антистатики;
 • товари для догляду за взуттям, виробами зі шкіри або шкірозамінників.

Інтернет-магазин «Віста» пропонує купити засоби для догляду за дерев’яними меблями, автомобілями, а ще товари для захисту від побутових та вуличних комах, гризунів. Для відчуття свіжості в приміщеннях, в інтернет-магазині «Віста» ви можете придбати освіжувачі повітря та поглиначі ароматів.

Як правильно користуватися побутовою хімією?

 

 • Ознайомтеся з вимогами щодо використання та рекомендаціями, що вказує виробник на етикетці засобу або інструкції. Суворо дотримуйтесь кількості речовини яку застосовуєте
 • Хімічні речовини мають зберігатися у важкодоступних для дітей місцях.
 • Побутова хімія повинна зберігатися окремо від продуктів харчування, в сухих місцях та за відсутності прямих сонячних променів та тепла.
 • Аерозолі та розпилюючі речовини завжди зберігайте у вертикальному положенні.
 • Пакування хімічних засобів має бути щільно закритим.
 • Не зберігайте мийні засоби в ємностях, що мають схильність розбиватися. Надавайте перевагу первинному пакуванню або пластиковій тарі.
 • Завжди зберігайте етикетку хімічного засобу. За її відсутності краще відмовитися від використання та утилізувати засіб.
 • У разі спливу терміну придатності припиніть використання засобу побутової хімії. Це в першу чергу стосується агресивних речовин, що містять кислоти, луги та інші речовини.

 

Інтернет-магазин «Віста» піклується про кожного покупця, тому нам важливо, щоб кожен був уважним у використанні засобів побутової хімії. Пам’ятайте, що ви несете відповідальність у разі використання хімічних засобів не за призначенням.

Чому потрібно придбати побутові товари в інтернет-магазині «Віста»?

 

 1. Догляд

Для того щоб улюблені речі (меблі, предмети побуту, одяг) слугували вам якомога довше, варто використовувати засоби, що зберігають яскравість кольору та турботливо доглядають за чистотою.

На предметах з дерева впродовж вашого користування можуть лишатися подряпини. Зменшити їх кількість та помітність допомагають спеціальні засоби, такі як поліроль, що призначена для догляду за лакованим деревом.

Запобігти швидкому псуванню тканин диванів та крісел можуть товари для захисту текстури та щільності тканини. Засоби догляду побутових речей в інтернет-магазині «Віста» допоможуть попередити пошкодження і замінити хімчистку предметів побуту.

 1. Дезінфекція

Необхідно підібрати оптимальний комплекс заходів для знищення збудників хвороб (саме знезаражування) та їх переносників. Останні являють собою комах та гризунів.

 Бренди та торгові марки, що представлені в інтернет-магазині «Віста» в Україні в якості дезінфекції та прибирання: Mr. Muscule, Чистюня, Утёнок, Comet, Bref, SARMA та інші.

 1. Захист

Спосіб позбавлення від переносників хвороб має назву дезінсекція та дератизація. Інтернет-магазин «Віста» турбується про можливість підтримувати оселі та ділянки безпечними для мешканців. Тому також пропонує купити репеленти, які відлякують кліщів, комарів, мошок, інших комах, гризунів та небажаних гостей, таких, як птахи.

 1. Очищення

Придбайте в інтернет-магазині «Віста» засоби для чищення:

 • універсальні очищувачі;
 • порошки для чищення поверхонь;
 • засоби для чищення килимів;
 • рідини та порошки для чищення сантехніки та ванної кімнати;
 • засоби для прочищення каналізаційних труб;
 • автокосметика та засоби для очищення авто.
 1. Надання свіжості

Кожне приміщення стає ще більш комфортним, коли повітря має приємний аромат та свіжість. Широкий вибір асортименту освіжувачів повітря та поглиначів запахів у інтернет-магазині «Віста» дозволить кожному підібрати необхідний товар на власний смак.

Що може бути кращим, аніж прийнятна вартість та гарна якість товарів?

Переконатися в тому, що товари побутової хімії в інтернет-магазині «Віста» мають гарні характеристики, ви можете, замовивши їх на сайті «Вісти» або придбавши їх безпосередньо в маркеті «Віста» в Сумах. Ми відповідаємо за якість товарів, які ви купуєте у нас. Тому знаємо, що ці товари побутової хіміїє надійними у використанні згідно техніки безпеки та рекомендацій від виробника.

Заощаджуйте свій час та сили! Засоби побутової хімії, що продаються в інтернет-магазині «Віста» відповідають своїм властивостям, даючи очікуваний результат.