Малярський і обробний інструмент

Малярський та обробний інструмент в Україні

Кожен досвідчений будівельник підтвердить, що якісний інструмент для фарбування та обробки поверхонь (стін, стель та підлоги) – дуже важлива річ, яка має бути в арсеналі у будь-кого, хто збирається розпочати ремонт. Звісно, якісні матеріали також відіграють важливу роль у процесі будівництва, але від інструменту залежить те, наскільки рівним буде шар покриття, а відтак, його якість та довговічність, тому важливо приділити вибору цих предметів достатню увагу. А придбати все необхідне для ремонту, в тому числі й малярні та обробні інструменти, ви можете у гіпермаркеті «Віста»

Які можна купити малярні та обробні інструменти в Україні? Як обрати якісні товари?

Перш за все, перед тим як купити малярні інструменти в Україні, варто зважати на ряд факторів, які впливатимуть на його якість, зручність, доцільність використання тощо. Нижче наведена класифікація та низка критеріїв, які допоможуть вам обрати ваші ідеальні малярні та обробні інструменти.

 

Малярські валики та кювети в Україні

Ці інструменти використовуються для полегшення процесу фарбування: у кювет наливається фарба, звідки потім вона набирається на валик та розподіляється по поверхні.

Малярські стрічки в Україні та плівки

Використовуються для захисту поверхонь, на які не мають потрапляти лаки та фарби, а також для розмежування поверхонь під різні кольори під час фарбування

Будівельні ємності

Їх застосовують для замішування різноманітних сумішей (шпаклівки, грунтівки, цементу тощо) та для води, яка може знадобитись в процесі ремонту

Гладилки

Призначені для розгладжування та вирівнювання поверхні нанесеного матеріалу до його застигання

Кельм в Україні

За допомогою цього інструменту здійснюється укладка цегли, розшивання швів тощо

Будівельний міксер

З його допомогою легше замішувати різноманітні будівельні суміші

Ножі будівельні

Широко використовуються під час поклейки шпалер або розпаковуванні матеріалів

Пензлі недорого в Україні

Призначені для фарбування невеликих ділянок поверхонь, а також вузьких закутків

Шкребки

Їх використовують найчастіше для розчищення поверхонь, на які потрапила шпаклівка або цемент

Купити шпателі

Використовуються для нанесення шпаклівки або штукатурки, а також для вирівнювання поверхонь

Будівельні терки

З їх допомогою можна легко зняти зайвий матеріал з поверхні та вирівняти її.

 

Матеріали

Питання матеріалу також дуже важливе при виборі інструментів, тому його також варто розглянути перед тим, як придбати інструмент.

Матеріал руків’я – дуже важлива складова, оскільки саме від руків’я здебільшого залежатиме зручність використання інструментів. Найчастіше цю частину виготовляють з таких матеріалів:

 • деревина – легкий, зручний, досить дешевий, але не надто міцний матеріал;
 • метал – дорожчий та важчий, але й більш довговічний матеріал;
 • пластик – легкий міцний, дешевий матеріал, але іноді може бути занадто слизьким.

 Також руків’я можуть бути прорезиненими.

Що стосується основного матеріалу розгладжуючої поверхні гладилок або шпателів, вони можуть бути виготовленими з алюмінію або сталі та мати різні розміри.

Фарбувальні ж частини пензликів найчастіше виконують з натурального або синтетичного ворсу. Натуральний ворс більш м’який та дорогий, але більше «травмується» від хімікатів. Синтетичний ворс більш стійкий та дешевий, але жорсткіший.

Ще одна важлива частина – шорстка поверхня будівельної пилки, на яку кріпиться наждачний папір. Відмінність між пилками в такому разі полягатиме лише в розмірі часточок на наждачному папері.

Які малярні  та обробні інструменти можна придбати у гіпермаркеті «Віста»?

Гіпермаркет «Віста» зібрав для своїх покупців найширший асортимент якісних інструментів для обробки та фарбування поверхонь, серед яких ви можете знайти такі:

 • малярські валики та кювети;
 • малярські стрічки та плівки;
 • будівельні ємності;
 • гладилки;
 • кельм;
 • будівельний міксер;
 • ножі будівельні;
 • пензлі;
 • шкребки;
 • шпателі;
 • будівельні терки.

 

Також на полицях гіпермаркету «Віста» представлені інструменти від передових українських та іноземних виробників, тож ви з легкістю оберете серед них той самий.

Чому варто обрати інтернет-магазин «Віста»?

За роки успішної праці, магазин «Віста» розробив надійну формулу дбайливого та поважного ставлення до клієнтів з метою задовольнити всі їх вимоги. Перш за все, ця формула включає в себе неперевершену якість товару, адже що, як вона визначає надійність та довговічність вашого ремонту. Але для того, щоб купити якісні малярні та оброблювальні інструменти, зовсім необов’язково витрачати великі суми: ми подбали про доступні ціни та акції. Також у нас ви отримаєте якісну допомогу від кваліфікованих консультантів, а ваше інтернет-замовлення буде доставлене до вас швидко та безпечно.

Гіпермаркет «Віста» чекає на вас!