Про нас

Мережа будівельних маркетів «Віста» - це одна з найбільших мереж будівельно-господарчих маркетів у м.Суми та Сумській області.

За 20 років існування на ринку наша мережа виросла до 7 магазинів, три з яких знаходяться в Сумах. На сьогоднішній день наші магазини діють в Охтирці, Ромнах, Недригайлові, Степанівці. Діяльність нашої компанії не обмежується роздрібною торгівлею, з 2004 року ми стали активними учасниками ринку оптової торгівлі та можемо впевнено говорити про лідерство в Сумській області в цій сфері.

Позиціонування

"Віста" це мережа маркетів зі зручним форматом шопінгу, де покупці можуть придбати повний спектр товарів для будівництва, ремонту, облаштування інтер'єру, ведення домашнього господарства та хобі.

Також, для зручності покупців, надається цілий комплекс додаткових послуг, таких як: доставка товару та пункт отримання інтернет замовлень, встановлення дверей, оверлок килимових покриттів, тонування фарб, свердління отворів у мийках, заточка ланцюгів    

А задля лояльності наших покупців у нас є накопичувальна система знижок, а також спеціальні дисконтні пропозиції для будівельних компаній, бюджетних організацій та навчальних закладів.

Наша мережа має доброзичливий колектив; постійно проводяться тренінги з підвищення якості обслуговування, профільні навчання, працює система атестації персоналу. Саме тому наші продавці завжди готові надати вичерпну консультацію з приводу будь-якого товару.

Ми отримуємо товари напряму від постачальників чи їхніх офіційних представників, що забезпечує впевненість покупця в якості та надійності придбаної продукції.

Місія компанії

Полягає в створенні зручних та сучасних магазинів для будівництва, ремонту, ведення господарства та, навіть, хобі. Ми прагнемо бути найближчим та найзручнішим магазином для вас. Адже нашим покупцям не потрібно обходити десятки різних магазинів, щоб придбати все необхідне для ремонту. Достатньо відвідати мережу будівельних маркетів "Віста", де зручні вітрини, доступні ціни та широкий асортимент товарів. Всі товари зібрані та розміщені таким чином, що кожен покупець зможе обрати товар на свій смак та гаманець.