Лакофарбова продукція

Акційні пропозиції
Хіт продаж
Акція -8%
Фарба акрилова Polifarb Сніжинка біла 1,3 кг
Хіт продаж
Акція -10%
Емаль алкідна Polifarb DekoMal ПФ-115 біла 0.9 кг
Акція -43%
Керосин 4 л (3 кг)
В наявності
Код: 32302
Керосин 4 л (3 кг)
569,90 грн
324,90 грн
Хіт продаж
Акція -9%
Фарба акрилова Polifarb Сніжинка біла 6,5 кг
Logo
Завантаження...

Застосування лакофарбових матеріалів стало настільки широким, що в побуті нам час від часу доводиться стикатися з проведенням фарбувальних робіт. Тут першим кроком є вибір лакофарбового матеріалу під поставлені задачі, адже саме від якості та відповідності матеріалів залежить остаточний результат, а разом із ним – безпека та естетика приміщення.

Які бувають лакофарбові матеріали в Україні та як їх обрати?

Рішенням пофарбувати стіни спеціальною фарбою сьогодні вже нікого не здивуєш - це затребувано і модно. Але в величезному асортименті, який пропонують своїм споживачам виробники, малодосвідчена людина може загубитися. Треба зробити правильний вибір. Тому, щоб виключити подібну ймовірність, слід заздалегідь визначитися, що, де і як ви будете фарбувати, відзначаючи тип поверхні, на яку буде наноситися фарба.

Що стосується розмаїття лаків та фарб, у інтернет-магазині «Віста» ви знайдете всі види, описані нижче.

Емаль в Україні

Емалеві фарби (емалі) в Україні створюють захисне покриття для різних поверхонь (металу, дерева і т.д.). Покрита емаллю поверхня більш міцна, стійка до впливу вологи і сонячних променів. Також, емалі мають кращу фарбувальну здатність, ніж фарби - шар виходить більш рівний і глянцевий (до складу емалей відразу включений основотвірний лак). При виборі емалі відразу потрібно врахувати особливості експлуатації та оброблювану поверхню.

Лаки

В основі цього матеріалу – смоли та полімери, розчинені органічними речовинами (в оліфі, етанолі, ефірних оліях тощо). Завдяки лакам можна надати поверхні додатковий блиск, а разом із тим захистити їх від руйнування під дією зовнішніх факторів. Виділяють велику кількість різновидів лаків: бітумні, алкидно-акрилові, масляні тощо.

Фарби в Україні

Фарби – досить широка категорія лакофарбових матеріалів, що включає в себе різні види фарб, серед яких:

 • водоемульсійні;
 • вододисперсійні;
 • акрилові;
 • водні;
 • масляні тощо.

Використовуючи фарби, ви зможете перевтілити приміщення, зробити інтер’єр унікальним, стильним, безпечним з огляду на те, що фарби також захищають поверхні від хімічних та механічних пошкоджень.

Водоемульсійні фарби

Водоемульсійна фарба в Україні являє собою різновид лакофарбових матеріалів, вироблений на основі сполучних полімерів. Основна перевага такої фарби в тому, що вона розбавляється звичайною водою. У вододисперсійні фарби зазвичай додають наповнювачі. Це - різні синтетичні і природні компоненти, наприклад, мармурову крихту, мед і тальк. Також в фарбу додаються плівкоутворювачі, тобто групу сполучних елементів, завдяки яким на поверхні фарба береться полімерною плівкою. У вододисперсійну фарбу включені спеціальні добавки, які додають фарбі цілий ряд корисних особливостей.

Аерозольні фарби

Фарба з аерозолю володіє чудовими заповнювальними, вкриваючими й адгезивними властивостями. Її можна застосовувати на оброблених та необроблених поверхнях, виготовлених з дерева, металу, алюмінію, скла, каменю і різних видів пластмас. Такою фарбою зручно скористатись навіть у важкодоступних місцях.

Розчинники

Розчинники призначені для розчинення і розведення фарб і лаків. Вони як і раніше широко використовуються при роботі з фарбами для дерев'яних поверхонь. Ці речовини легко випаровуються і можуть мати шкідливий вплив на здоров'я людини і навколишнє середовище. Зазвичай в якості розчинників використовуються скипидар, спирт, ацетон, уайт-спірит і розчинник. Як «розчинник» для акрилових фарб найчастіше використовується вода.

Колорант

Колорант - це фарба або паста, що містить пігмент. Пігмент фарби - це порошкоподібна речовина, що додає фарбі колір, але не розчиняється в сполучних речовинах, емалях і розріджувачах. Використання цього виду лакофарбових матеріалів дозволяє зекономити та отримати саме той відтінок, про який ви мріяли.

Де придбати лакофарбові матеріали в Україні?

Для того, щоб забезпечити себе якісними матеріалами для ремонту, необхідно не тільки ознайомитись з варіантами, запропонованими на ринку, але й обрати найкращого постачальника. Інтернет-магазин «Віста» стане вам у нагоді, якщо ви бажаєте знайти ті самі якісні лакофарбові продукти за вигідною ціною та в широкому ассортименті. На наших полицях представлені такі фірми-виробники лаків і фарб:

 • Kompozit;
 • DekoMal;
 • Farbex;
 • Sniezhka;
 • New Ton;
 • Oxidom;
 • Maxima;
 • Himton та інші.

Окрім того, на вас чекають також швидка та безпечна доставка, якщо ви зробите онлайн-замовлення та компетентні продавці-консультанти, котрі допоможуть вам із вибором матеріалу під ваші потреби.

Заходьте в «Вісту» та обирайте потрібні вам лакофарбові матеріали в Україні!