Фарба по тканині ART Kompozit Mambo 50 мл карамельний беж

В наявності
Код: 343432
Додаткові характеристики: Час висихання 30–60 хвилин (повна фіксація праскою через 24 години), Без запаху, не розтріскується, еластична, безпечна для дитячих іграшок, Для роспису бавовняних, шовкових та синтетичних тканин
Колір: Карамельний беж
Об'єм: 50 мл
Призначення: Для тканини
Тип: Фарби акрилові
Бренд: Kompozit
Країна виробник: Україна
83,60 грн
Доставка
Самовивіз
Курь'єрська доставка
Нова Пошта
Укрпошта
Meest
iPOST iPOST
Оплата
Готівкою при отриманні
Банківською карткою Visa, MasterCard
Монобанк - оплата частинами
Миттєва розстрочка Приватбанк
Гарантії
Обмін / повернення товару протягом 14 днів
Чесна ціна

Карамельно-бежева фарба по тканині ART Kompozit Mambo — це затишний і «смачний» відтінок, який додасть вашим речам особливого шарму. Завдяки високій покривній здатності, цей теплий колір лягає щільним рівномірним шаром, не втрачаючи своєї насиченості навіть на темних тканинах. Фарба розроблена на акриловій основі, тому вона не просто залишається на поверхні, а глибоко проникає у волокна, утворюючи після висихання надзвичайно еластичну та міцну плівку, яка не боїться розтягування.

Працювати з цим матеріалом — справжнє задоволення: фарба не має різкого запаху, легко наноситься пензлем або через трафарет і дозволяє створювати як деталізовані малюнки, так і масштабні панно. Відтінок «карамельний беж» чудово поєднується з іншими кольорами лінійки Mambo, що дає змогу експериментувати з тінями та градієнтами. Після фіксації малюнка праскою ваші авторські вироби стануть стійкими до багаторазового прання, зберігаючи м'якість тканини та первинний вигляд вашої творчості.

Додаткові характеристики Час висихання 30–60 хвилин (повна фіксація праскою через 24 години), Без запаху, не розтріскується, еластична, безпечна для дитячих іграшок, Для роспису бавовняних, шовкових та синтетичних тканин
Колір Карамельний беж
Об'єм 50 мл
Призначення Для тканини
Тип Фарби акрилові
Бренд Kompozit
Країна виробник Україна
Logo
Завантаження...