Зимовий набір автомобіліста

Підтримувати добрий стан автомобіля набагато простіше, ніж усувати неполадки. А з огляду на всю специфіку зимової пори року (морози, ожеледиця тощо), то бути у всеозброєнні просто необхідно.

Ми приготували для Вас невеликий список «помічників», щоб Ви та Ваш автомобіль були в безпеці за будь-яких погодних умов.

  1. Зимові автомобільні рідини.

Омивачі скла. Серед водіїв можна часто почути «незамерзайка». Це рідина для відмивання скла та фар. Влітку може підійти і звичайна вода, але взимку це виключено. Звичайна вода на морозі замерзне, і є ризик того, що бочок просто розірветься. Головною складовою у спеціальній рідині є ізопропіловий спирт. Саме він не дає омивачеві замерзнути.

Антифриз. Заливши його в радіатор, Ви будете впевнені, що температура двигуна врегульована, інші деталі в охолоджувальній системі — змащені і захищені.

  1. Зарядні та пуско-зарядні пристрої.

Акумулятор автомобіля має магічну властивість розряджатися саме в той момент, коли Вам не можна спізнюватися і потрібно поквапитися. У такому разі його реанімують пуско-зарядні пристрої. Це невеликі конструкції, що працюють від батареї чи мережі. Зарядні пристрої здатні лише заряджати акумулятор, а зарядні пуско - заводити автомобіль при непрацюючому акумуляторі.

  1. Щітки-скребки.

Незамінні помічники для очищення авто від снігу, льоду, інею.

  1. Ланцюги на колеса.

Дорога, повністю вкрита снігом - «ковзанка» для коліс Вашого автомобіля. Для того, щоб вибрати ланцюги на колеса, Вам потрібно знати частоту їх використання та умови. Задній або передній привід також має значення. «Лесенка» чи «Ялинка»? Говорячи коротко, «Лесенка» має сильні тягові властивості, а «Ялинка» — керуючими. Детальніше Ви завжди можете уточнити у наших консультантів, і тоді, без сумніву, будете впевнені в корисності своєї покупки.

  1. Буксирувальні троси.

До вибору цієї приналежності необхідно підходити дуже серйозно. За правилами дорожнього руху України, довжина буксирувального троса для гнучкого зчеплення має становити 4-6 м. Більшість виробників пропонує нам троси довжиною 5 м. Цього достатньо для буксирування автомобіля асфальтованою дорогою. Такі троси виготовлені із гнучкого синтетичного матеріалу або з будівельних строп. У зв'язку з високими вимогами безпеки виробники відповідально підходять до виготовлення тросів. А ми, у свою чергу, працюємо тільки з найкращими фірмами та пропонуємо Вам великий вибір та доступні ціни на якісні буксирувальні троси.

  1. Авто лопати.

Лопата в зимовий час – невтомний помічник кожного автомобіліста. Не завжди можна передбачити, з яким успіхом вдасться подолати ту чи іншу засніжену ділянку дороги. Але, потрапивши в кучугуру, на допомогу прийде, звичайно ж, лопата. Головне правило при автомобілі, що застряг у снігу, - звільнити днище машини так, щоб зіткнення зі снігом було тільки у нижніх точок шин. Лопата взимку – найефективніший інструмент для визволення авто зі снігу.

Погодні умови непередбачувані, але будучи всеоружним - Ви та Ваш автомобіль у повній безпеці. «Віста» - з турботою про Вас будь-якої пори року!