Навіщо потрібний килим: краса, зручність, функціональність

Напевно, у кожного з нас килими асоціюються з дитинством та строкатими, яскравими малюнками, які повторювалися у кожному будинку. По закінченню минулого століття всі стали різко від них відмовлятися, адже так диктувала мода. Але чи це вірно? Давайте розглянемо переваги сучасних килимів.

  1. Краса. Зараз ринок пропонує нам величезний вибір килимів на будь-який смак. Різноманітність малюнків, текстур та кольорів радує своїм достатком. Можна створити свою комбінацію з кількох видів та квітів, а можна постелити один великий килим – все залежить лише від Вашої фантазії.
  2. Зручність. По килиму із штучних матеріалів із м'яким ворсом приємно ходити, сидіти та лежати на ньому. Він здатний зменшувати втрату тепла, підтримувати оптимальну вологість та служить свого роду утеплювачем. Погодьтеся, що встати вранці з ліжка босоніж, набагато приємніше на м'який теплий килим, ніж на голу підлогу.
  3. Функціональність. Ненатуральні килими зроблені з міцних матеріалів і будуть служити вам довгі роки. Килимові доріжки та покриття легко та швидко укладаються на підлогу. А в літній сезон їх так само легко можна забрати. Немає жодних складнощів у догляді. Регулярні прибирання пилососом - це і є запорука того, щоб Ваш килим мав привабливий вигляд тривалий час.

Не слід забувати, що в приміщеннях з килимами, в повітрі міститься в 2 рази менше пилу, ніж у приміщеннях з твердою підлогою. Вони беруть на себе всі мікрочастинки, які літають у повітрі, не даючи їм потрапити в наші легені. Також вони є відмінним шумоізолятором. Прибирають відлуння у приміщенні та роблять тихими Ваші кроки у нічний час доби.

Переваги килимів із штучних матеріалів

Стелити або не стелити килим у будинку – рішення індивідуальне. Але, якщо Ваш вибір на користь першого варіанту, то ми розповімо чому варто вибрати килим саме з ненатуральних матеріалів.

  • Синтетичні матеріали досить стійкі до будь-яких механічних впливів на них. Тривалий час вони не втрачають свого вигляду.
  • Їх не полюбляє міль, при підвищеній вологості, на килимах зі штучних матеріалів не утворюється цвіль.
  • На них не накопичується бруд, а сліди від побутових забруднень (пролите вино, сік тощо) легко видаляються, не ушкоджуючи колір та текстуру килима.
  • Штучні килими дуже добре тримають фарбу. А значить, їм не загрожує вигоряння.
  • Вони не електризуються. Такі вироби здатні накопичувати набагато меншу кількість статичної енергії.

Хоча багато господинь і відмовляються від килимів на сьогоднішній день, боячись труднощів по догляду, ми розібралися, що це помилково і вони не завдають жодного клопоту. А ось ситуацій, коли килим у будинку просто необхідний – безліч. У таких випадках килими із синтетичних матеріалів з гідністю замінюють дорогі натуральні вироби. Бажаєте купити килим? Наші консультанти допоможуть Вам у виборі.