Бережи природу, купуй штучну ялинку

Традиція ставити в будинку ялинку на Новий рік пішла ще з часів Петра I. Тоді технології не дозволяли замінити такий чарівний святковий атрибут на штучний. На щастя, ми з вами живемо у ХХІ столітті. І ми маємо можливість створити Різдвяну атмосферу, не знищуючи живі рослини. Зробивши вибір на користь ненатуральної ялинки, ви допомагаєте природі скоротити збитки, які завдають щороку напередодні новорічних свят.

Всім відомо, що вічнозелені красуні ростуть дуже повільно, лише 10-20 см на рік. З чого стає зрозуміло, що заповнення ресурсів планети шляхом посадки нових рослин просто не встигає за масштабними вирубками.

Як чудово, що в наш час є прекрасна альтернатива живої ялинки — штучна красуня!

Переваги штучної ялинки

Різноманітність ненатуральних ялин у сучасному світі просто зашкалює:

  • високі та низькі;
  • пухнасті і не дуже;
  • зелені, білі, блакитні та з ефектом легкої засніженості.

Ви завжди можете придбати ялинку потрібного розміру. Від мініатюрної — настільної, до величезної — заввишки кілька метрів. А якщо любите оригінальність і вам дозволяє простір, можна створити свій власний «ліс» з мініатюрних кількох ялинок.

Також вони є, безумовно, довговічними. Ненатуральна ялина служитиме вам не місяць і не два, а довгі роки, на відміну від живої. Адже час над нею практично не владний. Такі ялинки чудово зберігають свій зовнішній вигляд і якість за будь-якої температури і вологості повітря. До того ж, після закінчення свят, вам не потрібно буде позбавлятися великої кількості голок, які будуть обсипатися.

Що є важливим, ялинка зі штучних матеріалів є абсолютно безпечною. Вона не відноситься до легкозаймистих предметів і не горить, від слова зовсім. Тому ви можете бути спокійні за життя та здоров'я близьких, а тим більше дітей.

Вона легко встановлюється. Всі ми знаємо, що рівно і красиво виставити живу ялинку — ще випробування. Ненатуральна ж, своєю чергою, таких незручностей не приносить.

Гіпоалергенність. Так, штучна ялинка є абсолютно невинною для тих, хто схильний до різних алергій.

Поради та лайфхаки щодо догляду за штучною ялинкою

  1. Збирати новорічну красуню потрібно трохи заздалегідь для того, щоб вона встигла випростатися після перебування в упаковці та транспортуванні.
  2. Щоб гілки та голки розпушувалися краще і легше, використовуйте відпарювач або потримайте над ємністю з гарячою водою.
  3. Оптимальним місцем для зберігання штучної ялинки до наступного року стане прохолодне темне приміщення.
  4. Перед використанням ялинку можна пропилососити насадкою невеликого розміру.
  5. При складанні якісної штучної ялинки, особливих зусиль не потрібні. Робіть все легко і плавно, щоб не пошкодити новорічне дерево.

Купивши штучну новорічну ялинку, ви подбаєте про природу та подаруєте собі чарівну атмосферу свята! І у догляді, як бачите, все просто. Ненатуральна ялина - безпрограшний вибір сучасності.