Двері та фурнітура

Акційні пропозиції
Хіт продаж
Акція -19%
Дверне полотно Екошпон "Леона" 60 сандал + скло (118040)
Акція -20%
Двері Qdoors Преміум Kale Стиль-М 850 Ліві венге сірий горизонт
Акція -15%
Відкос з ПВХ сендвіч – панелi для вікон (400х1500)
Logo
Завантаження...

Безпечне житло – одна з базових потреб кожної людини. Окрім міцних стін та вікон треба подбати про вхідні двері – бар'єр між приміщенням та навколишнім середовищем. Тож, необхідно обрати якісний варіант з надійною фурнітурою. Усе це ви знайдете в інтернет-магазині «Віста». Великий вибір та низькі ціни точно здивують вас!

Які бувають двері?

Перш за все, обираючи вхідні двері, необхідно звернути увагу на тип приміщення: приватний будинок, квартира, офіс. Для приватного будинку обирайте більш масивні двері зі сталі або деревини, а для квартири краще звернути увагу на металеві двері, які є легкими, але міцними.

Окрім матеріалу, з якого виготовлені двері, їх розрізняють за напрямком відкривання (до квартири чи з неї), за шарами (одинарні двері або подвійні), способом монтажу.

Які є види фурнітри та як її обрати?

Коли мова заходить про те, щоб купити фурнітуру, слід наголосити на тому, що вона виконує  важливу роль, адже забезпечує надійне кріплення та додатковий функціонал дверей. На сьогодні існує декілька видів фурнітури, що описані нижче.

Петлі

Основне завдання петель - фіксація дверей в стаціонарному положенні і забезпечення їх відкривання і закривання. Якщо ваші двері стандартної ваги, то буде достатньо двох петель. Якщо ж дверне полотно масивне і важке, рекомендується кріпити його до дверної коробки за допомогою трьох петель.

За способом кріплення розрізняють дві групи петель: навісні і завісні. Для монтажу вхідних дверей краще використовувати навісні петлі, так як вони витримують більшу вагу.

За конструкцією вирізняють такі види петель:

  • універсальні;
  • ліві і праві навісні;
  • приховані тощо.

 

Дверні ручки

Ручки для дверей – одна з важливих деталей. Сьогодні дверні ручки виконуються з різних матеріалів, але перевага віддається металу, адже металеві вироби практичні у використанні і мають елегантний зовнішній вигляд. Є два види ручок: фалеві (важільні) та стаціонарні.

Якщо вам потрібно купити ручку для вхідних дверей, зверніть особливу увагу на покриття: воно повинно бути стійким до вологи, корозії та з захистом від механічних пошкоджень.

Замки

Існують десятки модифікацій замикальних  пристроїв, які розрізняються за ціною, принципом функціонування і ступенем надійності.

За способом установки розрізняють врізні, накладні і навісні замки. Найпопулярнішими сьогодні є врізні замки, оскільки вони мають елегантний зовнішній вигляд і високий ступінь захисту. За типом конструкції замикального механізму існують сувальдні, циліндрові і кодові. Вони всі є зламостійкими та досить надійними.

Броненакладки

Якщо ж ви вирішили підвищити надійність вашого дверного замка, встановіть броненакладку. Вона захистить механізм замка від механічного впливу: висвердлювання, виламування тощо. Виготовляють броненакладки з міцних матеріалів., а найпопулярнішим є загартована сталь.

За способом установки розрізняють накладні і врізні броненакладки. Перші використовують для захисту вже встановлених дверей, другі - монтуються безпосередньо в процесі установки двері всередину дверного полотна.

Вічко

Для того, щоб забезпечити кращу безпеку, вхідні двері часто обладнують вічком. Воно дозволяє спостерігати за тим, що відбувається на сходовому майданчику (або на порозі, якщо мова йде про приватний будинок), а також вести відеозапис в разі потреби. Даний пристрій дає огляд до 180 градусів. Виготовляють корпуси вічок з металу або пластмаси, а самі стекла бувають удароміцними і навіть куленепробивним. Існують такі типи вічок:

  • панорамне;
  • перископ;
  • з камерою;
  • подвійне;
  • електронне.

 

Дотягувач

Необхідність в дверному дотягувачі найчастіше виникає при установці вхідних дверей в магазини та офісні приміщення. Цей пристрій полегшує процес закривання дверей, знімає частину навантаження з дверного полотна, замку і дверної коробки, за рахунок чого ті прослужать довше. Доречно ставити їх в місцях з високою прохідністю.

За способом установки розрізняють відкриті і вбудовані дверні дотягувачі. Перші використовуються для класичної вхідних дверей, а другі - вбудовуються в підлогу і використовуються в комплекті з дверцятами. Не забувайте, що вибирається дана фурнітура з урахуванням ваги двері і її габаритів.

Чому варто придбати двері та фурнітуру саме у гіпераркеті «Віста»

За роки сумлінної праці, мережа будівельно-господарчих товарів  «Віста» підкорила серця клієнтів демократичними цінами, високою якістю, дбайливим ставленням до клієнта та широким асортиментом. Зокрема на полицях «Вісти» ви знайдете двері та фурнітуру до них від таких виробників:

  • Qdoors;
  • Berez;
  • Vero Pro;
  • Standart;
  • Techno-door;
  • Kamelot;
  • Apecs;
  • Guardian;
  • Elbor;
  • Sofia;
  • Avers тощо.

Тож, якщо у вас виникає необхідність купити двері в Україні або замовити для них фурнітуру, то завітайте до інтернет-магазину «Віста». Ви можете обрати у нас потрібну продукцію, і, якщо потрібно, забрати її в точках самовивозу в місті «Суми».